• У столиці Молдови Кишиневі другий день не вирішується питання проведення концерту Shen Yun Performing Аrts

  • Четвер, 27 травня 2010 року
Біля будівлі національного театру Опери та балету Молдови зібралися учасники шоу і організатори вистави Shen Yun Performing Arts о 9-00 ранку за місцевим часом 26 травня. Все не втрачаючи надію на позитивне вирішення питання з проведенням концерту вже з урахуванням перенесення на нову дату.

Проте директор театру, в черговий раз проігнорувавши пропозицію провести переговори, заявила, що їй "набридли дзвінки від глядачів, які не побачили шоу 25 травня".

Керівник прес-центру оргкомітету з проведення концерту Shen Yun Performing Arts Мань Ян заявив, що зустрінеться сьогодні з прем'єр-міністром і міністром культури Молдови, щоб змінити ситуацію, що межує з повною відсутністю законів у країні.

Нагадаємо, що група Shen Yun Performing Arts, отримавши запрошення до Молдови, оформила візи кілька місяців тому, контракт з залом був підписаний у грудні минулого року. Переговори велися особисто Тетяною Киріяк, представником оргкомітету з проведення концерту Shen Yun Performing Arts в Молдові з в.о. президентом Молдови.
 
*****

Shen Yun Performing Arts знайомить глядачів з істинною давньою 5000-річної китайської культурою, яка протягом довгих років придушувалася і переслідувалася комуністичним режимом Китаю. У перекладі з китайської «Shen Yun / Шень Юнь» означає «Божественне мистецтво».

У концертній програмі є номери, що відображають загальнолюдські моральні цінності, філософські витоки китайської культури, а також духовну силу і стійкість послідовників Фалуньгун, які в сучасному Китаї піддаються жорстоким репресіям. Сьогодні в Китаї сотні тисяч послідовників Фалуньгун незаконно утримують у в'язницях і трудових таборах, їх вбивають, піддають тортурам, знущанням, насильницькому вилученню органів задля продажу. ООН кваліфікує це масове переслідування людей за свою віру як геноцид.

Виступи цієї трупи з успіхом проходять у найпрестижніших концертних залах Нью-Йорка, Парижа, Берліна та інших міст різних країн світу. За оцінкою американського журналу Білборд, воно увійшло до сімки кращих культурних подій світу. «Ми не просто демонструємо людям традиційну китайську культуру, ми пробуджує ту частину душі, яка сумує за красою та досконалістю», - говорить відомий хореограф, постановник концерту Юн Юн Цзуай.

Ви можете подивитися відеоматеріали та інтерв'ю з глядачами про виступи трупи Shen Yun Performing Arts, що пройшли по всьому світі

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...