• У Харкові студенти прикували себе ланцюгами до прохідної пивзаводу. Фоторепортаж

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Середа, 30 червня 2010 року
29 червня близько 10 годин ранку харківські студенти пікетували один з найбільших в Україні пивзаводів, повідомляє прес-служба Харківської профспілки студентів

Близько 60 осіб прикували себе ланцюгами до прохідних пивзаводу, заблокувавши рух вантажного автотранспорту. Ще більше 300 осіб утворили довкола пивзаводу "живу стіну".

Студенти вимагають від керівництва компанії надати гарантійний лист з підтвердженням того, що в місячний термін з реклами компанії зникнуть образи молоді (осіб до 35 років) і спортсменів. Окрім цього студенти вимагають публічно, у присутності ЗМІ, оповістити розмір фонду, кошти якого щомісячно прямуватимуть на боротьбу з молодіжним алкоголізмом, повідомляє прес-служба організації.

За словами організаторів, студенти мають намір блокувати роботу пивзаводу до тих пір, поки їх вимоги не будуть виконані. Протягом дня, повідомляють в прес-службі Харківської профспілки студентів, кількість учасників акції зросте мінімум удвічі, оскільки до пікетників приєдналися різні громадські організації регіону.

Нагадаємо, минулого тижня Харківська профспілка студентів розповсюдила відкритого листа, адресованого всім пивним компаніям, з проханням скоротити масову пропаганду пива. Як повідомили в прес-службі профспілки, "студенти вийшли на пікет після багаточисельних письмових і усних прилюдних звернень, на які не послідувало ні відповіді, ні конкретних дій".
 {mospagebreak}
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...