• Беркут не дав опозиції покласти вінки на місці прес-конференції Януковича. Фоторепортаж

  • Субота, 5 червня 2010 року
Молодіжні організації влаштували акцію протесту в Києві 4 червня, висловлюючи своє невдоволення першою сотнею днів правління Президента України Віктора Януковича.

Головна причина невдоволення протестувальників — «зрадницький газово-флотський» договір з Росією, поява цензури в ЗМІ і збільшення витрат на утримання чиновників.

Маршрут ходи, запланований організаторами, скоригували близько сотні бійців спецназу, які перегородили дорогу до Українського дому, оточивши колону з приблизно тридцяти осіб біля стадіону «Динамо». Тут протестувальники і провели мітинг з покладанням символічних вінків «свободі слова, малому бізнесові та українській молоді від В. Януковича».

«Нас оточили щільним кільцем і не пустили до Українського дому, — розповів один з учасників акції протесту, — тоді як прихильників Партії регіонів ніхто не обмежує і не оточують спецпідрозділи. Це подвійні стандарти, які демонструє влада».

А в той самий час навколо Українського дому розташувалися прихильники Партії регіонів, очікуючи приїзду президента для зустрічі зі ЗМІ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...