• Мексиканський наркобарон представлен пресі у приміщенні федеральної поліції в Мексиці

  • Четвер, 2 вересня 2010 року
Едвард Вальдес Вільярреаль (Edgar Valdez Villarreal) – наркобарон на прізвисько «Барбі», пов'язаний з великим наркокартелем Бельтраном Лейва (Beltran Leyva), був представлен пресі у приміщенні федеральної поліції в Мексиці, 31 серпня 2010 р.

За повідомленнями, уродженець Техасу, наркобарон на прізвисько «Барбі» був заарештован в Мексиці у вівторок.

У своїй країні він значився в списку особливо розшукуваних злочинців. Едвард Вальдес Вільярреаль (Edgar Valdez Villarreal) нібито був залучений в криваву війну за сферу впливу між бандами-суперниками і займався постачаннями кокаїну в США.

Президент Мексики Феліпе Кальдерон оголосив про арешт передбачуваного наркобарона після затримання його недалеко від Мексики. «Едвард Вальдес Вільярреал залишив про себе погану славу в країні», – повідомила Хьюстонска Хроніка (Houston Chronicle).

37-річний Едвард Вальдес Вільярреаль, отримав своє прізвисько за бліду шкіру та блакитні очі. Він грав у вищій футбольній школі Ларедо, штаті Техас.

За його спіймання уряд Америки запропонував нагороду в 2 млн. дол. США. Передбачається, що Едвард Вальдес Вільярреаль відповідалєн за контрабанду декількох тисяч фунтів (1 фунт = 373,2 г) кокаїну в США.

Вільярреал і ряд інших мексиканських наркобаронів знаходяться у стані війни між собою за контроль торгівлі наркотиками в країні.

Його адвокат повідомив Хроніці: «Вільярреаль боїться, що його піддадуть тортурам у в'язниці».

«Я не думаю, що хто-небудь буде в безпеці в руках мексиканських військових», – сказав адвокат Кент Шаффер (Kent Schaffer) в інтерв'ю газеті. – «Щось має статися».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...