• Експерти прогнозують зростання безробіття восени

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Понеділок, 19 липня 2010 року
Через неповернення податку на додану вартість восени може збільшитися кількість безробітних. Про це сьогодні на прес-конференції сказав голова ради Федерації роботодавців України Дмитро Олійник, передає ТСН.

За прогнозами Федерації роботодавців України, уряд може мати до осені 16 мільярдів гривень невідшкодованого податку на додану вартість.

"Це означає, що підприємства будуть продовжувати знекровлювати, у підприємств будуть забирати обігові кошти, але наше чітке розуміння – межа щодо можливості підприємств за рахунок своїх обігових коштів виживати - вже перейдена... З вересня ми будемо мати за системою накопичення безліч підприємств, які будуть зупинятися", - наголосив Олійник.

Так, через неповернення податку на додану вартість, восени також може збільшитися кількість безробітних.

"В нас є чітке розуміння, що через зменшення виробництва реальним виробником чи через зупинку конкретного виробника, ми будемо мати в центрах з безробіття, на жаль, нових клієнтів", - запевнив він.

Станом на 1 липня 2010 року на обліку в українських центрах зайнятості перебувало 411,2 тисячі незайнятих громадян, з них статус безробітних мали 398,7 тисячі. Оперативна заборгованість з відшкодування ПДВ за станом на 7 липня перевищила 34 млрд гривень.

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...