• Співробітники British Airways оголошують страйк на Різдво

  • Середа, 16 грудня 2009 року
Британська авіакомпанія British Airways намагається зупинити серію різдвяних страйків, подавши позов до суду на профспілки, які планують проводити акції протесту.

Планується, що заходи розпочнуться 22 грудня і триватимуть до 2 січня. 80% пілотів уже виявили бажання взяти участь у страйку.

Екіпажі літаків виступають проти скорочень і змін контрактів.

Віллі Уолш, виконавчий директор Вritish Airways, сказав у своїй заяві: «Ми рішуче налаштовані зробити все залежне від нас, щоб захистити наших клієнтів від цього необґрунтованого рішення профспілки».

«Ми не хочемо, щоб зірвалися свята», — зазначив він.
 
Представники профспілки вважають, що таким чином керівництво авіакомпанії поставило під загрозу свою репутацію.

Він додав, що екіпажі літаків обурені «введенням радикальних заходів у методи роботи».

Дерек Сімпсон і Тоні Вудлі, головні секретарі профспілки, називають керівників авіакомпанії «божевільними і дуже крутими».  

Профспілка говорить, що зміни, які хоче ввести компанія, передбачають зняття близько трьох екіпажів з польотів.

Але Уолш сказав, що вжиті заходи були вимушеними, щоб урятувати компанію у важкий час, і тільки екіпажі літаків виступили з протестом.

«Наші пілоти погодилися на зменшення заробітної плати. Наші інженери знайшли більш ефективні способи роботи. Одна третина наших менеджерів погодилася на добровільне звільнення в разі скорочення штату», — уточнив виконавчий директор.

За словами Уолша, прибуток компанії знизився на 1 млрд. євро (близько 10 млн. дол.) цього року. «Тому заходи по скороченню цілком розумні, щоб почати повертатися до колишніх доходів і довгострокового виживання», — додав він.

Аналітики говорять, що в разі страйків компанія щодня втрачатиме 1,6 млн. євро (близько 16 млн. дол.). Утім, акції протести ще можна скасувати, якщо компанія піде на поступки.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...