• Антиглобалісти розгромили центр Женеви

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Неділя, 29 листопада 2009 року
Група антиглобаліcтів влаштувала погром в центрі швейцарської Женеви, побивши вікна в декількох банках і ресторанах. Протестанти били вікна у всіх закладах, які траплялися їм на шляху. Крім цього, на одній з центральних вулиць вони запалили декілька фаєрів і петард, повідомляє Infox.ru

За повідомленнями швейцарських ЗМІ, в мітингу, що переріс у безлади, взяли участь близько 2 тис. осіб, проте безпосередньо в погромі брали участь лише декілька десятків одягнених у все чорне молодих людей. На заспокоєння протесту женевська влада направили загони поліції, які, за деякими даними, застосували проти демонстрантів сльозоточивий газ.

Про зіткнення радикалів з представниками влади нічого не відомо. Маршрут ходи антиглобалістів було погоджено з владою. Головною темою мітингу стало незадоволення політикою Всесвітньої торгової організації (ВТО), яка, на думку антиглобалістів, веде до пограбування бідних країн багатими і перекосу в зовнішньоторгівельному балансі країн третього світу.

Практично на кожному великому міжнародному форумі, в якому беруть участь високопоставлені представники найбільших індустріальних країн, антиглобалісти влаштовують мітинги, які часто переростають в погроми і бійки з поліцією. Так, наприкінці вересня цього року на Піттсбурзькому саміті «великої двадцятки» було затримано декілька сотень антиглобалістів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...