• Повінь у Пакистані пішов на спад, але ризик захворюваності ще високий

  • Середа, 1 вересня 2010 року
Паводкові води, які спустошили Пакистан, затопивши водою одну п'яту частину країни і більш ніж 1 600 людей, тепер стікають в Аравійське море.
 
Проблеми з наданням гуманітарної допомоги залишаються все ще великими, так як мільйони переселенців країни голодують і ризикують захворіти.

Прес-секретар ООН Мартін Несірскі (Martin Nesirky) повідомив журналістам, що на будівництво клінік, поліклінік та інших об'єктів державної інфраструктури піде кілька місяців.

У країні існує ризик захворюваністю шкірними інфекціями, малярією і навіть укусами змій і собак, за даними ЮНІСЕФ (UNICEF).

Ентоні Лейк (Anthony Lake), виконавчий директор ЮНІСЕФ (UNICEF) заявив, що мільйони дітей ризикують захворіти від води та сильного недоїдання.

«Існує потенційна загроза другої хвилі захворюваності і лих мільойнам сімей, особливо для найбільш уразливих груп – жінок та дітей», – сказав Лейк.

Координатор-резидент Об'єднаних Націй Мехессер (Mahessar), передав повідомлення об'єднаному представництву ООН регіональних інформаційних мереж, що зараз існує серйозна проблема з харчуванням для дітей-переселенців, тому що вони тепер харчуються взагалі дорослою їжею.

Паводкові води затопили села, зернові культури і господарства. Доставка гуманітарної допомоги в ці райони виявилась величезною задачею.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...