• Ураган в Атлантиці «Ерл» досяг четвертого ступеня небезпеки

  • Вівторок, 31 серпня 2010 року
Ураган «Ерл», що бушує в Атлантиці, продовжує швидко набирати силу. Він уже досяг четвертої, передостанньої за п'ятибальною шкалою Саффіра-Сімпсона категорії небезпеки.

Як повідомили в Національному центрі зі спостереження за ураганами в Майамі (штат Флорида), швидкість вітру циклону зараз складає 216 км на годину. За словами метеорологів, не виключено, що в міру просування над теплими водами Атлантики ураган «Ерл» посилюватиметься. Повідомляється на сайті ALE.BY.

Фахівці також попереджають, що цей ураган в Атлантичному океані може становити реальну небезпеку для Східного узбережжя США, «зачепити обширну територію країни – від штату Північна Кароліна до штату Мен». – Сказала метеоролог Центру Джессіка Шоер, яка веде спостереження за ураганом «Ерл» в Атлантиці ..
Зараз епіцентр урагану «Ерл» знаходиться в 230 км на схід від Пуерто-Ріко, де оголошено штормове попередження.

Ураган в Атлантиці зі швидкістю 22 км на годину переміщається на північний захід. За прогнозами вчених, вже до середини тижня, якщо траєкторія руху урагану не зміниться, він повинен досягти території США в районі мису Хаттерас (штат Північна Кароліна).

«Ерл» став третім ураганом, який зародився в Атлантиці у нинішньому сезоні. Перший цього року ураган «Алекс» пройшов над Мексиканською затокою і завдав удару по суші на кордоні США і Мексики.

Другим став ураган «Даніел», який зараз рухається над акваторією Атлантики в районі острова Ньюфаундленд і втрачає силу. На сьогодні сила вітру «Даніела» становить 120 км на годину, що відповідає першій, найслабкішій категорії небезпеки. Цей ураган з часу його виникнення на минулому тижні не представляв небезпеки населеним пунктам, через те, що рухався виключно над океаном.Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...