• Парад культур в Німеччині. Фоторепортаж

  • Понеділок, 5 липня 2010 року
Франкфурт-на-Майні. Ніде в Німеччині не живе так багато людей різних національностей, створюючи багатий за кольором специфічний «франкфуртський» стиль життя.

Парад культур, що пройшов 26 червня, в сьомий раз зібрав людей численних націй в яскраву демонстрацію. 2000 артистів з 80 різних груп відповідно до девізу цього року: «Франкфурт: місто різноманіття» виступили за мирне і толерантне співіснування різних культур, проти відчуження та ворожості.
 
Танцюристи з групи Еквадору прикрашені масками - не так вже й легко, в таку спеку! У блискучих і кольорових костюмах, або з пір'ям і палетками вони прикрашають багатоголосе місто. Все чудово організовано, кожна група має свою табличку, з якої можна зрозуміти, яке співтовариство вона представляє.

Латиноамериканських учасників можна пізнати і без таблички - з танців і настрою. Багато глядачів також танцюють на своїх місцях, коли повз них проходить колона.

Деякі групи, користуючись нагодою, звертають увагу на порушення прав людини в їхній країні. Як наприклад, німецьке Товариство Фалунь Дафа, що інформує про те, що послідовники Фалуньгун в Китаї зазнають жорстокого переслідування. У Китаї за все це їм довелося б поплатитися свободою і піддатися тортурам.
 

 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...