• В авіакатастрофі у Пакистані за останніми даними всі 152 людини загинули

  • П'ятниця, 30 липня 2010 року
В авіакатастрофі у Пакистані пасажирського лайнера Airbus-321, що належав місцевій приватній авіакомпанії Airblue, всі, що були на борту 152 людини, загинули. Спочатку повідомлялося про те, що 45 осіб вижили.

Слідуючи з Туреччини в Ісламабад через Карачі, літак виконував рейс ED 202. У районі аеропорту столиці Пакистану під час приземлення лайнера була погана погода. Дощ і густий туман зробили видимість близькою до нульової. З огляду на погані погодні умови і завантаженість терміналів, диспетчери аеропорту дали вказівку пілотам зайти на повторний круг. Пілоти ж по не встановленим поки причинам так і не змогли вийти на правильний курс. Зниження лайнера Airbus-321 почалося раніше призначеного часу, через що літак врізався в гірський схил.
За кілька хвилин до приземлення зв'язок з авіалайнером Airbus-321 було втрачено. Відпрацьовуються дві версії загибелі літака: теракт і погані погодні умови. Експерти схиляються до думки, що все-ж роль зіграли вкрай складні погодні умови.

Незабаром після авіакатастрофи в Пакистані у ЗМІ з'явилися повідомлення про те, що в трагедії виявилося кілька тих, хто вижив. З посиланням на різні джерела місцеві і зарубіжні ЗМІ говорили про трьох, п'яти, восьми і навіть, можливо, сорока тих, хто вижили. Однак пізніше з'явилося офіційне повідомлення: в авіакатастрофі не вижив ніхто. Пошуково-рятувальні роботи ускладнені значними труднощами. На місці падіння літака у результаті вибуху в горах почалася сильна лісова пожежа, яка ускладнила роботу рятувальників. До місця авіакатастрофи лайнера Airbus-321 були направлені підрозділи армійського спецназу Пакистану, яким поставлено завдання якомога швидше дістатися до уламків, локалізувати вогнище загоряння і за вдалого збігу обставин врятувати тих, хо вижив.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...