• У Мексиканській затоці вибухнула чергова нафтова бурова вишка, одна людина постраждала

  • П'ятниця, 3 вересня 2010 року

У Мексиканській затоці вибухнула бурова вежа, на якій працювали 13 осіб, у результаті вибуху робітники опинилися у воді. Один з них отримав поранення, про це повідомляє телекомпанія CNN з посиланням на Берегову охорону США.

Вибух стався на буровій вишці Vermilion Oil rig 380, що належить компанії Mariner Energy, в 130 кілометрах на південь від узбережжя Луїзіани. Приблизний час вибуху – 9:30 за місцевим часом у четвер, 2 вересня.

Причини вибуху бурової вишки поки невідомі. На місці продовжує бушувати пожежа. Невідомо також, чи відбувся витік нафти при цій аварії. За словами представника Берегової охорони США, до місця аварії були направлені сім вертольотів, два літаки і чотири човни з рятувальниками. Обставини інциденту з'ясовуються.

Нагадаємо, 20 квітня на платформі Deepwater Horizon у Мексиканській затоці сталася серйозна аварія. Тоді вишка вибухнула, загорілася і 22 квітня затонула. Наслідком аварії став найбільший в історії затоки нафтовий розлив. За майже 3 місяці практично безконтрольного витоку – у воду потрапило понад 4 мільйонів барелів нафти.

Нафтова пляма від витоку нафти з пошкодженої свердловини в Мексиканській затоці завдала величезної шкоди навколишньому середовищу, економіці штатів Луїзіани і Флориди США, а також негативний вплив на життя людей і тваринного світу.

Бурова нафтова вишка, на якій стався новий вибух, знаходиться на захід від цього місця.

Олександра Лебедева. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...