• Мемуари Тоні Блера «Мандрівка» зараз найбільш розпродаваємі – продавці книг

  • Субота, 4 вересня 2010 року
Спогади Тоні Блера «Мандрівка» продовжують зберігати перше місце в списку бестселерів, як повідомляють продавці книг.

Мемуари пана Блера, що розповідають про час його перебування на посаді прем'єр-міністра Великобританії, стали найбільш розпродаваємі за останній час серед автобіографічних книг, сказав продавець книжкового магазину.

 
Мемуари Тоні Блера «Мандрівка», що надійшли у продаж в середу на прилавки книжкових магазинів Британії, зараз залишаються на вершині списку бестселерів британського сайту Amazon і в «топі-10» американського сайту.

Хоча магазин Waterstone вважається найбільшим книгопродавцем у Великобританії, але він ще жодного разу не публікував подібні дані продажів. Про це прокоментував його прес-секретар газеті Epoch Times: «Ми жодного разу не стикалися з ситуацією, коли книга так швидко розпродавалася вже на наступний день після свого виходу у світ».

Покупців інтригували три теми, що зачепив у своїх мемуарах Блер: взаємини з екс-прем'єром Гордоном Брауном; про війну з Іраком, і як розвивались події після смерті принцеси Діани.

Тим не менше, The Telegraph звинуватила Блера в переписуванні історії, а Mail – в наживі на «безтактності».

У Дубліні на презентації своїх мемуарів «Мандрівка» місцеві активісти антивоєнних рухів закидали яйцями Тоні Блера і черевиками. А в Лондоні такі ж активісти зірвали Блеру вечірку з приводу виходу його спогадів. Проте 8 вересня, в Лондоні, екс-прем'єр-міністр Великобританії Тоні Блер все ж планує особисто презентувати свої мемуари.

Незалежно від того, що кажуть критики, без сумнівів, ця книга має успіх. В перший день було продано величезна кількість примірників «Мандрівка» колишнього прем'єр-міністра Великобританії Тоні Блера.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...