• У Львові заборонили продавати алкоголь вночі

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    П'ятниця, 24 вересня 2010 року
У Львові підприємства торгівлі зобов'язані не торгувати алкогольними напоями з 22:00 вечора до 10:00 ранку.
 
Львівський міськвиконком обмежив продаж алкоголю в місті в нічний час.

Відповідне рішення виконком Львівської міськради прийняв у п'ятницю.

Згідно з рішенням, підприємства торгівлі в місті зобов'язані не торгувати алкогольними напоями з 22:00 вечора до 10:00 ранку.

У проекті рішення було зазначено, що пропонується обмежити продаж алкоголю з 23:00 вечора до 7:00 у зв'язку з численними скаргами громадян на порушення громадського порядку в нічний час і зростанням кількості злочинів, скоєних у стані алкогольного сп'яніння. Проте міський голова Львова Андрій Садовий запропонував збільшити термін обмеження на торгівлю алкоголем в нічний час з 22:00 вечора до 10:00 ранку і члени виконкому підтримали це рішення.

За введення такого обмеження виступив і представник міськуправління внутрішніх справ, який заявив, що зростання злочинності у Львові в поточному році в порівнянні з попереднім склав 38% і також зросла кількість злочинів, скоєних у стані алкогольного сп'яніння. Тому на його думку, обмеження продажу алкоголю в нічний час повинно позитивно вплинути на криміногенну ситуацію в місті.

Після прийняття такого рішення керівник департаменту економічної політики Львівської міськради Ірина Кулинич розповіла журналістам, що рішення виконкому стосується лише підприємств торгівлі, тобто всіх магазинів, супермаркетів, які продають алкоголь у вказаний час.

"До порушників застосовуватимуться заходи згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення, тобто на них будуть накладатися штрафи", - сказала вона.

У той же час Кулинич наголосила, що це рішення виконкому не поширюється на підприємства громадського харчування - ресторани, бари, нічні клуби та інше.

 
Джерело:tsn.ua
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...