• Залізнична катастрофа в Індії: зіткнулися два потяги, загинули 15 чоловік, 40 постраждали

  • Понеділок, 20 вересня 2010 року

Залізнична катастрофа сталася в центральній Індії у штаті Мадхья-Прадеш, у ніч на понеділок 20 вересня. Переплутавши сигнал світлофора, товарний потяг врізався у пасажирський потяг, що стояв на платформі. Загинули 15 чоловік, 40 отримали поранення.

 

У наслідок зіткнення два останні вагони пасажирського експреса «Індор-Гваліор» були сплющені товарним потягом, що врізався в нього на повній швидкості, ще один вагон понівечило.

«Ми припускаємо, що товарний поїзд протаранив експрес, що стояв на платформі станції Бадарваас, оскільки не побачив сигналу, який попереджає про те, що шлях зайнятий», – заявив у ефірі телеканалу NDTV голова адміністрації округу Шівпурі Раджкумар Патхак.

«Через сильний дощ у районі катастрофи була дуже погана видимість. Рятувальні роботи почалися пізно, через те, що сили маленької станції Бадарваас дуже обмежені», – зазначив чиновник.

На думку представника влади, кількість жертв і потерпілих можуть бути значно більшими, оскільки останні вагони індійських експресів, де місця найбільш дешеві, як правило, переповнені.

На 10 годину ранку за місцевим часом вдалося витягти з понівечених вагонів 10 тіл і надати першу допомогу 40 пораненим. Рятувальну операцію ускладнює те, що в окрузі розмиті дороги, по яких важко дістатися рятувальникам і медичним працівникам, а найближча лікарня знаходиться в 55 км від Бадарвааса.

За останні чотири місяці в Індії це вже четверта велика залізнична катастрофа.

28 травня на сході Індії експрес Gyaneshwari зійшов з рейок у наслідок підриву шляхів екстремістами, загинуло 148 людей.

18 червня в наслідок краху експреса Amaravati, що врізався в дорожній каток, який опинився на колії, 27 осіб отримали поранення.

19 липня в Індії у залізничній катастрофі швидкісний експрес врізався на повному ходу в пасажирський склад, що стояв на станції Саінтія, розташованій у 200 км від м. Калькутти,. Загинули 63 людини, понад 165 отримали поранення.

17 серпня чотири людини загинули при аварії потяга в Файзабаді.

Лада Калініна. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...