• Затримані підозрювані в організації вибуху в Запоріжжі

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    П'ятниця, 30 липня 2010 року
Міліція затримала кілька людей у справі про вибух в церкві Запоріжжя, повідомив міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов, передає Репортер Запоріжжя.

"Затримано кілька людей, можна говорити про їхню причетність до даного злочину. Однак, це ще не доведено - проводяться допити, експертизи", - розповів Могильов під час візиту до Запоріжжя 30 липня.

Він пояснив, що через те, що причетність цих людей до злочину поки не підтверджена, повідомляти про них щось конкретне правоохоронці не мають права.

Що стосується вибухового пристрою, то експерти зробили висновок, що в ньому спрацював годинниковий механізм, зазначив Могильов.

Нагадаємо, 28 липня близько 16.40 в Запоріжжі у Свято-Покровському храмі Української православної церкви Московського патріархату пролунав вибух. За словами служителів храму, вибухнув згорток, що лежав біля дверей до храму. В результаті вибуху постраждали дев'ять осіб. Пізніше в лікарні на операційному столі померла 80-річна черниця Людмила.

Губернатор Запорізької області заявив, що вибухнув безоболонковий вибуховий пристрій, а прокурор області поінформував, що це був саморобний вибуховий пристрій, виготовлений з металевої каструлі діаметром 18 сантиметрів, алюмінієвої пудри і селітри. За словами прокурора, еквівалент вибухового пристрою в тротиловому еквіваленті становив 200 грам.

МВС заявило, що розглядає кілька версій вибуху в храмі, у тому числі теракт. Міліція перевірила всі храми Запоріжжя і оголосила винагороду за допомогу в затриманні винуватців вибуху.

29 липня президент України провів зустріч з керівниками силових органів, під час якої доручив у найкоротші терміни розслідувати обставини вибуху в Запоріжжі. Силовики пообіцяли розкрити справу.

30 липня голова Запорізької обласної державної адміністрації Борис Петров повідомив, що постраждалі внаслідок вибуху в Свято-Покровському храмі Запоріжжя отримають матеріальну допомогу.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...