• Сотні ув'язнених вирвалися на свободу із нігерійської в'язниці в результаті нальоту

  • Четвер, 9 вересня 2010 року
Члени радикального ісламського угруповання «Боко Харам» напали на федеральну в'язницю в місті Баучі (півноч Нігерії) у понеділок, звільнивши більш 750 ув'язнених.
Озброєні бандити увірвалися до в'язниці близько 18:40 вечора за місцевим часом, як повідомляють нігерійські ЗМІ «Peoples Daily». Екстремісти за силою перевершували тюремних охоронців. Атакувавши їх, вони вбили чотирьох і важко поранили шістьох охоронців. Потім бойовики відкрили всі камери і підпалили в'язницю.

Майже всі в'язні втекли, однак на наступний день, 36 з них повернулися, тому що закінчується термін їх тюремного ув'язнення. Поліція вважає, що решта ув'язнених зараз сховуються в горах.

У в'язниці налічувалося близько 150 членів екстремістського угруповання «Боко Харам», які утримувалися там в очікуванні суду. Вони були заарештовані минулого року за напади на поліцейські відділення. «Боко Харам» домагається, щоб вся Нігерія жила за мусульманськими законами шаріату.

Після цього нападу, президент Нігерії Гудлак Джонатан оголосив у середу, що до січневих виборів змінить всіх головнокомандуючих: армії, флоту, повітряних сил і поліцію, як повідомила «Нігерійська Трибуна» (Nigerian Tribune).

Президент Джонатан, християнин, вступив на свою посаду в травні, після смерті президента Умару Яр-Адуа (Umaru Yar'Adua).

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...