• Вибух нафтової платформи у Мексиканській затоці підтверджує небезпеку видобутку нафти у морі

  • П'ятниця, 3 вересня 2010 року
Причини нового вибуху нафтової платформи в Мексиканській затоці в США ретельно розслідуються. Керівництво компанії «Марінер Енерджі» (Mariner Energy), якій належить бурова установка, заявило, що нафта у воду не потрапила, і немає жодної загрози виникнення нової екологічної катастрофи. Проте цей вибух нафтової платформи в Мексиканській затоці знову і знову змусив засумніватися в безпеці робіт з видобутку нафти.

Через дві години після загорання на платформі, спектрорадіометр MODIS з борту космічного апарата «Терра» передав зображення шлейфу бурого диму від пожежі на буровій вежі. Димової шлейф, хвіст якого частково приховано хмарами, значно менший, ніж той, що виник при пожежі після вибуху на платформі Deepwater Horizon у квітні 2010 року.

Берегова охорона США, у свою чергу, спростувала попереднє своє повідомлення про те, що в районі події у четвер від вибуху нафтової платформи в Мексиканській затоці поширюється нафтова пляма.

Новий вибух нафтової платформи в Мексиканській затоці стався на буровій вишці Vermilion Oil rig 380, що належить компанії Mariner Energy, в 130 кілометрах на південь від узбережжя Луїзіани 2 вересня.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...