• Угода про співпрацю Китаю і Греції. Фоторепортаж

  • Неділя, 10 жовтня 2010 року
Представники підприємств Китаю і Греції підписали 11 договорів у галузях суднобудування, торгівлі, культури і туризму.

Під час відвідування підірваною економічною кризою Греції китайський прем'єр Державної ради Вень Цзябао заявив, що Китай пропонує грецьким судновласникам вигідні кредити, щоб вони могли зробити замовлення на будівництво суден у Китаї. В даний час у Китаї будується близько 300 суден по замовленню грецьких судновласників.

Грецький президент Георгіос Папандреу після двогодинної зустрічі з Вень Цзябао в Афінах розповів, що мова йшла про «стратегічну кооперацію» з Китаєм, а також проголошенной Венєм купівлі державних позик Греції.

За словами Веня, Пекін має намір подвоїти імпорт грецьких продуктів у Китай. Банкрутство Греції стало ідеальною нішею для китайського гігантського експорту, а в подальшому – розширення традиційно греко-європейських торгових шляхів китайськими торговими шляхами в південну Європу, Малу Азію і на Балкани.

За однозначним повідомленнями преси, Пекін має намір зробити Грецію перевалочним пунктом для свого експорту на південний схід і схід Європи, як передає німецька The Epoch Times.

 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...