• Німеччина виплатить заключну компенсацію за Першу світову війну

  • П'ятниця, 1 жовтня 2010 року

Німеччина остаточно врегулює свій борг з відшкодування за Першу світову війну 3 жовтня. Заключна виплата компенсації відбудеться через 92 роки після поразки країни союзникам, на 20-ту річницю об'єднання країни.Компенсація, затребувана Версальським мирним договором, налічувала 112 млрд золотих марок, і повинна була погашатися протягом 59 років, згідно Der Spiegel.

До 1931 року Німеччина виплатила близько 1/8 частини свого боргу, але в розпал фінансової кризи платежі були припинені, коли Гітлер прийшов до влади.

У 1953 році на міжнародній конференції в Лондоні, Західна Німеччина зобов'язалася відновити свої зобов'язання, і в 1980 році були погашені всі її довоєнні зовнішні борги, говориться в доповіді.

Згідно з лондонською угодою, за несвоєчасну проплату (період з 1945 по 1952 рр..) Набігли відсотки в розмірі 125 мільйонів євро, які повинні були бути погашені після об'єднання країни. Східна і Західна Німеччини об'єдналися в 1990 році, і єдина Німеччина тепер здійснить остаточну сплату відсотків у неділю.

Оплата знаменитих відсотків у розмірі 125 мільйонів євро буде нарешті здійснена після об'єднання країни. Схід і Захід об'єдналися в 1990 році, і остаточний платіж відсотків здійсниться 3 жовтня. «Це історична рідкість, що Версальський мирний договір держав фінансовий вплив до цих пір», – сказав професор Крумеіч (Krumeich).

Марко Хоен. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...