• Пакистан, постраждалий від повені – у небезпеці

  • Неділя, 26 вересня 2010 року
На додаток до величезних лих з переселення понад 1 мільйон осіб через бої армії з бойовиками Талібану на північному заході країни, Пакистан тепер зіткнувся з переселенням більш 10 мільйонів чоловік в результаті важких літніх повеней.

Зростає соціальна напруженість із-за відсутності даху над головою, їжі, медичної допомоги, реабілітації та засобів існування.

Політолог Хасан Аскарі Різій (Hasan Askari Rizyi) сказав: «У ситуації кризи, де громадянський уряд втрачає легітимність, є небезпека або збройного перевороту, або маніпуляції урядом з зовнішного боку, або впровадження своїх людей для зміни уряду».

Зараз уряд в терміновому порядку веде мобілізацію фондів, вирішує складні логістичні заходи (з роздачі допомоги), і що найбільш важливо, прагне довести, що вона в змозі надати ефективну допомогу потерпілим. Якщо він не в змозі буде вирішити ці проблеми, то існування держави буде поставлено на карту.

Хоча ймовірність перевороту малоймовірно здійснити з такою армією, але все ж озброєні сили будуть вживати заходів для полегшення наслідків від повеней, якщо уряд не впорається з поставленим завданням.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...