• Великобританія – «Сталеве кільце» проти ірландського тероризму

  • Субота, 25 вересня 2010 року
Терористична загроза з боку ірландських сепаратистських угруповань підвищилася з «помірної» до «істотної», у зв'язку з цим на Конференції Лейбористської партії у Манчестері було ухвалене рішення про «сталеве кільце».

Міністр внутрішніх справ Тереза Мей сказала: «Глава Служби безпеки повідомив мене, що рівень загрози тероризму в Великобританії з боку ірландських сепаратистів зріс з «помірного »до« істотного». Це означає, що напади з їхнього боку «дуже ймовірні». Ці висновки засновані на широкому ряді факторів, якщо ще врахувати цілі та можливості терористичних угруповань».

Поліція пообіцяла на конференції Лейбористської партії у Манчестері з сьогоднішнього дня «посилену» безпеку.

Щодо поліцейської боєготовності повідомили Манчестерський Вечерние Новини (Manchester Evening News): «Для надійної охорони центр міста буде оточений «сталевим кільцем».

Це вперше, коли уряд Великобританії опублікував про такий рівень загрози нападів з боку ірландських угруповань.

«Це зроблено в інтересах прозорості, і з метою попередити людей бути пильними», – сказала Тереза Мей на веб-сайті Міністерства внутрішніх справ.

«Я закликаю громадськість повідомляти про будь-яку підозрілу діяльність в поліцію і службу безпеки, щоб допомогти їм в їхніх зусиллях виявляти, відстежувати і присікати будь-яку терористичну діяльність».

Поточний рівень загрози від Аль-Каїди і пов'язаних з нею угруповань розцінюється як «серйозний», в той час як потенційна загроза з боку міжнародних терористів вважається «істотною».

Є п'ять рівнів загрози нападу:
• критичний – напад очікується неминуче;
• серйозний – високий ступінь ймовірності нападу;
• істотний – напад досить імовірний;
• помірний – напад можливий, але малоймовірний;
• низький – напад малоймовірний

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...