• На мосту через річку Гарлем у Нью-Йорку після пожежі відновлено рух електропоїздів

  • Середа, 22 вересня 2010 року
Міст через річку Гарлем у Нью-Йорку протягом двох годин був охоплений пожежею в понеділок, 20 вересня. Рух потягів було перервано. Після гасіння пожежі рух по залізничному мосту було відновлено. Про це повідомляє департамент з надзвичайних ситуацій Нью-Йорка.
 
Через пожежу рух поїздів у Нью-Йорку по приміській залізничній гілці Metro-North railroad, що зв'язує квартали Бронкс і Манхеттен мостом через річку Гарлем, було припинено. Полум'я, що охопило частину мосту в Нью-Йорку, стало причиною збоїв у русі поїздів.

Пожежа спалахнула на мосту в районі 138-ї вулиці у понеділок. Загорілися дерев'яні опори, якими обгороджені габарити залізничного мосту, що оберігають від можливого зіткнення з водним транспортом. Постраждалих від пожежі немає. У зв'язку з пожежею було припинено рух по мосту через річку Гарлем в обидві сторони на гілці «Метро-Північ», який зв'язує мегаполіс з передмістям.
Річка Гарлем розділяє Манхеттен і Бронкс, обтікає Манхеттен зі східного боку. Гілка «Метро-Північ» перевозить близько 135 тис. пасажирів на добу.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...