• Губернатор Арнольд Шварценеггер підписав Закон «Челсі»

  • Неділя, 12 вересня 2010 року

Губернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеггер підписав закон «Челсі», який передбачає більш суворі покарання за сексуальні злочини відносно малолітніх.

Закон був названий на честь 17-річного Кінга Челсі (King Chelse), який був убитий в лютому 2010 р. в Сан-Дієго і Амбера Дюбуа (Amber Dubois) 14-ти років, який зник у 2009 році.

У скоєнні злочинів був визнаний винним 31-річний засуджений розбещувач Джон Альберт Гарденер (John Albert Gardener). Раніше, 10 років тому, він вже був судимий за замах на розтління малолітніх і засуджений на три роки позбавлення волі.

У новий закон, який підписав Шварценеггер у Парку Бальбоа в Сан-Дієго, внесені більше суворі вироки і більш тверді строки умовно-дострокового звільнення засуджених за сексуальні злочини стосовно дітей до 14 років.

Тепер ті, хто зробить будь-який злочин по відношенню к неповнолітнім, відповідно до нового закону, отримають довічний термін умовно-дострокового звільнення.

«Мій найбільший пріоритет на посаді губернатора – це захист безпеки і добробуту всіх каліфорнійців», – сказав губернатор Шварценеггер. «Щоб попередити появу страшних трагедій, подібні тим, які коїлися з Кінгом Челсі і Амбером Дюбуа, ми повинні переглядати місцеві закони з метою їх покращення або зміни, щоб зробити життя в нашій державі безпечніше. А щодо хижаків, які полюють на невинних жертв Каліфорнії, зробити його (закон) більш суворим».

При підписанні законопроекту були присутні батьки Челсі: Брент (Brent) і Келлі Кінг (Kelly King), а також член місцевого республіканського законодавчого збору Натан Флетчер (Nathan Fletcher).

Законопроект був прийнятий одноголосно законодавцями Каліфорнії. І демократи, і республіканці погодилися з його новими положеннями. «Сьогоднішнє підписання було б неможливо без величезної підтримки двопартійної структури законодавців», – сказав Флетчер.

Кінги сказали, що вони передбачають передати аналогічні закони в решту 49 штатів у найближчому майбутньому.

«Ви допомогли нам здійснити нашу мрію, зробити все від нас залежне за ради запобігання подібних трагедій у майбутньому, щоб це більше ніколи не повторилося ні в одній сім'ї», – сказав Келлі.

Під час підписання, губернатор сказав, що він планує думку ще трьох законопроектів для поліпшення координації державних і місцевих розслідувань щодо зниклих безвісті дітей.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...