• Президент Гватемали Альваро Колом звинуватив США в найжорстокіших медичних експериментах

  • Середа, 6 жовтня 2010 року
Експерименти над людьми в Гватемалі, що проводилися американськими вченими з 1946 по 1948 рік, стали надбанням гласності, завдяки професору Сьюзан Реверби з коледжу Wellesley (штат Массачусетс). Коли ця інформація стала відома, президент Гватемали Альваро Колом звинуватив США в найжорстокіших медичних експериментах.
 
Згідно знайденим Сьюзан Реверби в архівах доказам, уряд Гватемали сам дав дозвіл на проведення дослідів над своїми громадянами, проте, безпосередні учасники експерименту ні про що не підозрювали. Згідно дослідженням Сьюзан Реверби, американські вчені заразили гонореєю та сифілісом близько 700 гватемальців – ув'язнених і психічно нездорових людей. Методом зараження були щеплення, і навіть інфіковані повії.

Метою експерименту було дослідження впливу пеніцилінової терапії на запобігання венеричних захворювань. Тобто людей спочатку заражали, а потім лікували терапією, яка була призначена не для лікування, а для запобігання венеричних захворювань. В архівах не було даних, чи вдалося вилікувати хоч когось.

Після того, як президент Гватемали Альваро Колом звинуватив США в найжорстокіших медичних експериментах, президент Барак Обама зателефонував Альваро і особисто попросив вибачення. За американським лідером послідували ще двоє членів уряду США.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...