• Ірландська Асоціація Фалунь Дафа домагається арешта високопоставленого китайського чиновника

  • Понеділок, 27 вересня 2010 року

Асоціація Фалунь Дафа Ірландії вчора подала позов на Лі Чанчуня (Li Changchun), високопоставленого китайського чиновника, що знаходиться з дводенним офіційним візитом в Ірландії.

Лі Чанчуня звинувачують у скоєнні тортур та геноциду в ході 11-річного переслідування послідовників Фалуньгун у Китаї.

Представник ірландської Асоціації Фалунь Дафа Чжао Мін (Ming Zhao) заявив: «Наш позов подан до Gardai (поліцію) на підставі кримінально-правових норм Ірландії (Конвенції ООН проти катувань) від 2000 року та Закону про геноцид, № 28/1973, Ірландії» .

Одна з позивачів, г-жа Дай Чжічжень (Dai Zhizhen) прилетіла в Ірландію минулої ночі з США, щоб сьогодні вимагати негайно заарештувати і ув'язнити Лі Чанчуня. Її чоловік був замучений до смерті в 2001 році в провінції Гуандун (Китай), коли Лі Чанчунь був головою китайської комуністичної партії цієї провінції.

Лі Чанчунь був призначений на посаду керівника пропаганди при постійному комітеті політбюро у 2002 році, і в даний час виконує роль «пропагандистської машини» китайського уряду, відповідно прес-реліза ірландської Асоціації Фалунь Дафа.

Чжао Мін заявив: «Весь пропагандистський апарат під керівництвом Лі Чанчуня відіграє основну роль у переслідуванні Фалуньгун у Китаї, включаючи: розпалювання ненависті і мобілізація людей всієї країни проти Фалуньгун, приховування незаконних арештів, тортур, вбивств та інше.

Китайський уряд тримає ЗМІ Китаю під жорстким контролем, а також китайські засоби масової інформації в усьому світі. Лі Чанчунь диктує, які новини повинні вийти, а які ні, тим самим, справляючи великий вплив на погляди і думки китайців».

У звіті «Застосування суворих заходів стосовно Фалуньгун і інших так званих«єретичних організацій», опублікованому організацією Міжнародна Амністія (МА) зазначено, що ЗМІ відіграли важливу роль у переслідуванні Фалуньгун. МА каже: «Уряд заборонив Фалуньгун 22 липня 1999 і почала масовану пропагандистську кампанію з метою засудити цю практику і її засновника Лі Хунчжі (Li Hongzhi). З тих пір звинувачення уряду щодо цієї групи систематично висвітлювалися державними ЗМІ та урядовими чиновниками».

З початку переслідування і до сьогоднішнього дня підтверджено 3413 випадків смерті в результаті переслідування, згідно clearwisdon.net, офіційного сайту послідовників Фалуньгун.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...