• «День гніву» по-московськи

  • Субота, 13 листопада 2010 року
У Москві під час проведення неузгодженої з владою акції протесту під назвою «День гніву» заарештовані організатори руху «Лівий фронт» - Сергій Удальцов, Костянтин Косякін і Роман Ткач.

Опозиційний рух «Лівий Фронт» зібрав близько 50-70 чоловік для проведення акції «День гніву» на Тверській площі навпроти московської мерії. За планом організаторів «День гніву» повинен був пройти у форматі «народного віче» за участю нового мера Москви Сергія Собяніна. Організатори акції хотіли передати йому основні вимоги «Дня гніву» про розширення повноважень органів місцевого самоврядування, відновлення прямих виборів голів регіонів Росії, а також мера Москви.

Очевидці кажуть, що акція проходила мирно й не було підстав для таких жорстких заходів з боку міліції. Було заарештовано близько 20 активістів.

Лідери опозиціонерів планують проводити акцію «День гніву» регулярно 12-го числа кожного місяця (на захист 12-ї статті конституції РФ, яка гарантує права місцевого самоврядування). Проте їх зусилля не знаходять підтримки з боку місцевої влади, і кожен раз акцію забороняють проводити.Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...