• Hyundai побудує Україні поїзди для Євро-2012

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Середа, 10 листопада 2010 року

Віце-прем'єр Борис Колесніков поквапить корейців з виконанням замовлення для Україні до Євро-2012, повідомляє «ИнвестГазета».

Не встиг Борис Колесніков вдарити автобус, який подарували Донецьку до Євро-2012, за кермом якого віце-прем'єр вирішив покататися по території Львівського автозаводу і зіткнувся з автомобілем Volkswagen Passat, що належить ДАІ, як на нього поклали нову відповідальну справу. До футбольного чемпіонату 2012 уряд вирішив закупити вісім швидкісних поїздів. Шість з них замовлять на заводі Hyundai (Пусан, Південна Корея), обраному в результаті тендеру.

За словами Колесникова, Hyundai - єдина компанія в світі, яка пообіцяла зробити для України шість поїздів за 16 місяців. «Інші компанії в цей термін можуть видати максимум два потяги», - розповів віце-прем'єр. Логіка вибору виробника нагадує старий радянський мультик, в якому мужик з однієї шкури хотів пошити одну шапку, але, бажаючи більшого, питав: а два можна? А три? І так далі. Але близькість чемпіонату, ймовірно, ставить на перше місце серед тендерних умов саме терміни виробництва. Перші шість поїздів повинні прибути в Україні до початку чемпіонату Європи з футболу, а інші два - лише до кінця 2012 року.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...