• Підприємці вимагають інший Податковий кодекс

  • П'ятниця, 5 листопада 2010 року
Тисячі підприємців 4 листопада щільно обступили вхід до Верховної Ради і вимагали відкласти питання розгляду та прийняття урядового проекту Податкового кодексу. Замість існуючого законопроекту активісти пропонують народним депутатам «з нуля» розробити новий Податковий кодекс за широкої участі вчених, бізнесменів та громадськості.

Підприємці вимагають негайно накласти мораторій на розгляд існуючого проекту Податкового кодексу. Як повідомив один з ініціаторів акції, представник громадянського руху «Відсіч» Михайло Свистович: «необхідний Податковий кодекс, новий, з нуля, оскільки ми вважаємо, що цей не підлягає реформуванню, його необхідно весь переписувати».

Також він вважає, що при створенні нового Податкового кодексу, має бути організована широка дискусія, із висвітленням на телебаченні, у газетах та інших ЗМІ. «Повинні бути створені робочі групи за участю організацій підприємців, громадських організацій, вчених і фахівців у сфері економіки», - заявив Свистович.

Присутні біля парламенту представники малого та середнього бізнесу грюкали у відра і скандували «уряд у відставку». Вони тримали плакати «Руки геть від єдиного фіксованого податку», «Зупинимо податковий терор», «Донецьк проти Податкового кодексу», і аналогічні з перерахуванням інших міст.

В акції протесту брали участь підприємці з Київської, Хмельницької Миколаївської, Черкаської, Херсонської, Луганської, Полтавської, Чернігівської та ін областей. Наніч частина з активістів мітингу залишилися біля парламенту та розгорнули наметове містечко.
 
 
{mospagebreak} 
 
{mospagebreak}
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...