• Підприємці знову пікетують Раду і вимагають справедливості

  • Четвер, 21 жовтня 2010 року
Підприємці з усієї України організували у Верховної Ради масовий протест проти прийняття Податкового кодексу, а також нових вимог щодо оплати пенсійних внесків. На думку ініціаторів акції, прийняття проекту Кодексу в існуючому вигляді знищить малий і середній бізнес в Україні.

Організували акцію протесту 21 жовтня профорганізації із захисту прав підприємців Києва, Луганської, Полтавської, Запорізької, Чернігівської та ін. областей.

За повідомленням кореспондента The Epoch Times Україна, парламент пікетують близько тисячі чоловік. Однак, за заявами організаторів демонстрації, тільки з Черкас та Миколаєва прибуло 1,5 тис. протестуючих. Вони голосно скандують гасла невдоволення, тримають похоронні вінки і транспаранти: «Вимагаємо справедливої пенсійної реформи», «Великим вареником можна вдавитися» і т. п.

Голова Черкаської міської профспілки «Солідарність» Ольга Ракова повідомила, що політики не виконали обіцянки полегшити правила щодо використання касових апаратів, також згідно проекту Податкового кодексу, вимоги до підприємців дуже посиляться, а податки, які повинні будуть виплачувати «єдинники» збільшать у кілька разів.

Вона також зазначила: «З нового року вступають у силу законодавчі положення про єдиний соціальний внесок, і це значить, що кожен підприємець повинен буде доплачувати за себе від 36 до 65% від мінімальної зарплати, яка, до речі, після нового року буде більше тисячі гривень».

Під час заходу підприємці подали звернення Президенту України Віктору Януковичу. «Ми віднесли звернення до Президента, на Банкову, і зараз чекаємо результат. Якщо результату не буде, то буде «Майдан», - повідомила учасник демонстрації.
 
{mospagebreak}
{mospagebreak}
{mospagebreak}
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...