• Велосипедисти вимагають прокласти велодоріжки в столиці. Фоторепортаж

  • Неділя, 8 серпня 2010 року
Велосипедисти 7 серпня провели акцію «Велонаїзд» під стінами Київської мерії. Вони вимагали від чиновників виконати свої ж рішення щодо створення велосипедних доріжок. Приводом до акції стала чергова смерть велосипедиста на дорозі – 2 серпня, на мосту Патона загинув 31-річний київський дизайнер Іван Поляков.

Ініціювала масовий протест Асоціації велосипедистів Києва. На думку організаторів акції, смерті велосипедиста могло не бути, якби міст Патона був би облаштований велодоріжками, як це передбачено у рішеннях київської міської влади.

Під час акції прихильники велотранспорту зустрілися з очільниками КМДА та передали їм листа з вимогами виконати Програму про створення велодоріжок у ті терміни, на які вона розрахована, тобто 2010-2012 роки. У вимогах, зокрема, йшлося про необхідність фінансування на створення до 1 жовтня велосипедних доріжок на мостах Патона та Московському, а також, прокласти перші 50 км із запланованих міською програмою велодоріжок.

У грудні 2009 року рішенням Київради було затверджено Програму облаштування та розвитку велосипедних доріжок у місті Києві. Однак в Асоціації велосипедистів заявляють, що наразі в столиці не існує жодного кілометра велосипедних доріжок, і навіть не розпочато їх створення.
 
{mospagebreak}
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...