• Військовим ВПС заборонили дивитися WikiLeaks

  • Середа, 15 грудня 2010 року
Командування військово-повітряних сил США закрило доступ до матеріалів WikiLeaks. Також співробітники ВПС не можуть переглядати ресурси, котрі публікували інформацію скандального сайту Джуліана Ассанжа.
 
У списку заборонених сайтів опинилися більше 25 інтернет-ресурсів, які регулярно публікували подібну інформацію. Серед них виявилися такі відомі газети, як New York Times, Guardian, Spiegel. Як зазначають військові, «чорний список» оновлюється щодня,але заборона стосується тільки комп'ютерів, які підключені до внутрішніх військових баз даних.

Нагадаємо, що раніше Пентагон і адміністративно-бюджетне управління Білого дому США для своїх працівників також заблокували доступ до WikiLeaks. Крім цього, заборона не стосувалася сайтів, які публікували секретну інформацію скандального ресурсу. Між тим, військово-морські сили і сухопутні війська США ніяких заборон на доступ до інформації WikiLeaks не вводили.

Між тим, військово-морські сили і сухопутні війська США ніяких заборон на доступ до інформації WikiLeaks не вводили.

Відзначимо, що скандально-відомий засновник сайту WikiLeaks Джуліан Ассанж до цих пір знаходиться під арештом. Хоча, згідно з постановою Лондонського суду він був відпущений на свободу під заставу. У зв'язку з тим, що прокуратура Швеції подала апеляцію, Ассанж пробуде під арештом щонайменше 48 годин (до ранку 16 грудня 2010 року).
 
Наступні слухання у справі Джуліана Ассанжа у Вестмінстерському магістратському суді відбудуться 11 січня.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...