• 'Регіонали' виконували роль почесної нічної варти

  • Юрій Петюк | Велика Епоха
    П'ятниця, 17 грудня 2010 року

Депутати від Партії регіонів виконували роль почесної нічної варти в сесійній залі парламенту України. «Так, ми будемо залишатися», - повідомив у четвер парламентарій Партії регіонів Владислав Забарський.

Відповідаючи на запитання журналістів, скільки депутатів збирається залишитися в залі парламенту на ніч, він сказав: «Кількість, яка зможе забезпечити виконання поставленого завдання».

 Як повідомлялося раніше, в четвер опозиція заблокувала парламентську трибуну і президію, після чого у Верховній Раді сталася бійка між «БЮТ-Батьківщина» та фракцією Партії регіонів, яка завершилася травмами для декількох депутатів і їх госпіталізували. Потім депутати 'БЮТ-Батьківщина' після словесної перепалки покинули зал.

 Михайло Чечетов заявив, що фізична сила не застосовується і не застосовувалася депутатами Партії Регіонів під час сутичок у парламенті по відношенню до депутатів від БЮТ.

 Чечетов також нагадав, що в четвер опозиція заблокувала парламентську трибуну і президію, щоб не заслуховувати підсумки діяльності уряду Юлії Тимошенко.

 Як вважають парламентарії від опозиції, депутати з Партії регіонів залишилися в будівлі нести нічну варту, щоб не надати можливості депутатам 'БЮТ-Батьківщина' заблокувати двері до сесійної зали і перешкодити можливому штурму з боку представників парламентської більшості. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...