• На Майдані підприємці продовжують протест

  • Понеділок, 6 грудня 2010 року
Сьогодні у Києві на Європейській площі збираються провести мітинг з вимогою провести достроково вибори Президента України та Верховної Ради.

Взяти участь в акції протесту можуть усі бажаючі. Більш того, дозволено використання партійної символіки.

«Ми взяли курс на проведення чесних і демократичних виборів Президента і Верховної Ради, бо ми вважаємо їх відповідальними за те, що відбувається в країні», – заявив один з організаторів акції, керівник Національної координаційної ради з припинення повноважень Президента України і Верховної Ради «Спільна Справа» Олександр Данилюк.

Очікується, що в мітингу візьмуть участь представники різних політичних партій.

 
А тим часом, як повідомив Олександр Данилюк, його сьогодні викликають на допит до МВС: «Повістку я не отримував. Викликали по телефону, після того, як не могли фізично мене знайти. Я пообіцяв слідчому, що прийду».

Крім того, до слідчого управління ГУМВС України викликали лідера ВО «Свобода» з приводу акцій проти Податкового кодексу.

Нагадаємо, що підприємці 22 листопада на Майдані Незалежності у Києві почали акції протесту проти ухвалення Податкового кодексу. Але протестуючі на цьому не зупинилися. 26 листопада вони вже стали висувати політичні вимоги.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...