• В Одесі скоєно вбивство відомого бізнесмена і політика А. Коробчинського

  • Четвер, 6 січня 2011 року
Увечері 5 січня в центрі Одеси, побіля Одеського оперного театру, в сквері Пале-Рояль впритул з вогнепальної зброї було тяжко поранено Олександра Коробчинського, голову Партії промисловців і підприємців, голову будівельної компанії «Інтострой» та екс-кандидата в мери Одеси. Як нам стало відомо з достовірних джерел з посиланням на родичів та медперсонал, о 22.00 він помер на операційному столі приватної клініки «Інто-Сана».

За повідомленнями ЗМІ Одеси, напад було здійснено біля будинку потерпілого, коли бізнесмен вийшов з пакунками з машини. Згідно повідомлень слідчої групи з місця подій, йому в живіт невідомий випустив принаймні 4 кулі калібру 9 мм.
 
Коробчинський знаходився у дуже тяжкому стані, з місця події його забрала швидка допомога приватної клініки «Інто-Сана».

Олександр Коробчинський був депутатом Одеської міської ради. Восени минулого року він балотувався в мери Одеси й, набравши 2,6% голосів, посів 3-є місце.
Причини трагедії встановлюються, опитується охорона Олександра Коробчинського та інші свідки. Відпрацьовуються можливі версії вбивства.

В Олександра залишилась дружина та четверо дітей.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...