• Новими радарами ДАІ буде «стріляти» порушникам у спину

  • Вівторок, 28 грудня 2010 року
ДАІ обзавелася новими радарами, що автоматично визначають номер автомобіля і його швидкість за допомогою лазера.

У горезвісного «Візира» тепер з'явилася заміна. Це новий радарний комплекс «Арена», який фіксує дані про порушників одночасно на трьох смугах: час руху, швидкість, а також номер автомобіля. Ця інформація по радіоканалу передається до найближчого посту ДАІ.

Порушника прилад обчислює автоматично при перевищенні швидкісного режиму, «стріляючи» лазером автомобілю у спину. У темний же час доби, радар фіксує порушення за допомогою інфрачервоного випромінювання.

Після розпізнавання номерного знака система сама знаходить дані транспортного засобу і водія, щодо його кримінального минулого: викрадення, адміністративного арешту або позбавлення прав.

У свою чергу водії використовують радари-детектори, які попереджають про те, що автомобіль фіксує радар ДАІ. Це дає можливість заздалегідь знизити швидкість і втекти від штрафу.

На сьогодні в Україні ДАІ використовує 26 радарних комплексів «Арена», трохи пізніше в озброєнні працівників Державтоінспекції з'являться ще сто приладів.

Крім цього, в арсеналі ДАІ з'явилися нові алкотестери, які визначають рівень алкоголю прямо на місці і роздруковують результати тесту.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...