• Європейський Комісар Штефан Фюле відвідає Київ для перемовин високого рівня

  • Четвер, 6 січня 2011 року
Європейський Комісар Штефан Фюле, який відповідає за розширення ЄС та Європейську політику сусідства, відвідає Україну 10 і 11 січня 2011 року.

Комісар зустрінеться з Президентом Віктором Януковичем, Прем'єр-Міністром Миколою Азаровим, Міністром закордонних справ Костянтином Грищенком, Віце-Прем'єр-Міністром Андрієм Клюєвим і головою Парламентського комітету з європейської інтеграції Борисом Тарасюком. У рамках візиту Штефан Фюле зустрінеться з представниками опозиції.

Комісар зустрінеться також з представниками громадянського суспільства, медіа-експертами, правозахисниками і представниками ділового співтовариства, представленого Європейською бізнес-асоціацією, щоб ознайомитися з їхньою думкою щодо поточної ситуації в Україні.

Візит має на меті використання найліпшим чином успіху нещодавнього саміту Україна — ЄС, який відбувся 22 листопада 2010 року в Брюсселі. Обговорення стосуватимуться майбутнього розвитку відносин між ЄС та Україною в 2011 році, поміж іншого включатимуть переговори щодо Угоди про асоціацію (Association Agreement), а також Угоди про вільну торгівлю. Вони будуть стосуватися не тільки останніх політичних подій в Україні, але й економічних реформ і ділового клімату в країні.

"Давайте здобудемо вигоду із саміту й активізуймо наш діалог", — сказав Штефан Фюле до візиту. "Відносини з ЄС важливі для України, і відносини з Україною мають велике значення для ЄС. Зустріч усіх зацікавлених сторін, яка відбудеться наступного тижня, після конструктивного саміту в Брюсселі спрямована на те, щоб переконатися у тому, що наші громадяни розуміють переваги цих відносин, чи-то українські, чи-то європейські", — наголосив комісар.

З приводу додаткової інформації про візит комісара Фюле, будь ласка, зв'яжіться з паном Девідом Стуліком, прес-аташе Представництва Європейського Союзу (david.stulik@ec.europa.eu, +380-96-438.03.24).


Примітка для журналістів:

Спільна прес-конференція Комісара Фюле і Міністра Грищенка відбудеться в другій половині дня 11 січня 2011 року. Детальна інформація про прес-конференцію буде оголошена в понеділок, 10 січня.

Акредитація на прес-конференцію виконується в прес-службі Міністерства закордонних справ.

Девід Стулік,
прес-аташе

Делегація Європейського Союзу в Україні
вул. Круглоуніверситетьска, 10,
м. Київ, Україна
01024

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...