• В Україні три області будуть святкувати день народження Степана Бандери

  • Олег Лотосов | Велика Епоха
    Субота, 1 січня 2010 року

Три українські області: Львівська, Івано-Франківська та Тернопільська будуть офіційно відзначати день народження Степана Бандери. Став посмертно Героєм України, йому б виповнилося 1 січня 2011 року – 102 роки.

У плані заходів панахида та урочисте віче, які пройдуть 1 січня об 11:30 в історико-меморіальному музеї Степана Бандери у селі Старий Угринів Івано-Франківської області.

А о 14:00 у самому місті Івано-Франківську до пам'ятника Бандері від вічового майдану стартує марш. О 14:30 біля пам'ятника пройдуть святкові заходи.

Марш також пройде в Києві, Сумах та Кіровограді. У Запоріжжі пройде ще й автопробіг. А в Харкові 2 січня в рамках заходів на честь дня народження Бандери під гаслом «Будь сильним, як він!» будуть проведені змагання з гирьового спорту.

Також 1 січня вступить в силу рішення міста Червоноград Львівської області про присвоєння Степану Бандері звання Почесного громадянина.

Степан Андрійович Бандера народився 1 січня 1909 року в селі Старий Угринів. Він був одним з активних борців за незалежність України. У період з 1941 - 1959 роки був лідером Організації українських націоналістів (ОУН). Загинув Бандера від руки агента КДБ Богдана Сташинського 15 жовтня 1959року в Мюнхені. У 2010 році йому посмертно було присвоєно звання Героя України.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...