• Колишнього заступника голови Держкомрезерву засуджено на 10 років

  • Юрій Петюк | Велика Епоха
    Понеділок, 21 лютого 2011 року
У понеділок 21-го лютого, Микола Сіньковський – колишній заступник голови Державного комітету України по державному матеріальному резерву отримав 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Вирок за статтею 191 ч.5 Кримінального кодексу України (зловживання службовим положенням) було виголошено у районну суді міста Кривий Ріг. Під час розслідування справи було використані матеріали СБУ.
 
Як повідомили у прес-центі СБУ, було встановлено, що коли у 2004 році Микола Сіньковський перебував на посаді комерційного директора, зловживаючи  службовим положенням, він заволодів матеріальними цінностями Держкомрезеру. З використанням фальшивих документі та за змовою зі службовими особами, Микола Сіньковський заволодів матеріальними цінностями Держкомрезерву, що зберігалися у Інгулецькому гірничо-збагачувальному комбінаті. Державі було завдано збитків на суму 2,6 млн. грн.

Миколу Сіньковського було заарештовано ще у квітні 2010 року.  Під час слідства він перебував у Дніпропетровському СІЗО.

Нагадаємо, що Микола Сіньковський обіймав посаду заступника голови Держкомрезерву з 30-го серпня 2007 року і був призначений на цю посаду тодішнім прем’єром В. Януковичем.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...