• У львівські готелі будуть вкладати кошти до Євро-2012

  • Четвер, 17 лютого 2011 року
У львівські готелі будуть вкладати кошти пыд час підготовки до Євро-2012. У реконструкцію, ремонт і будівництво львівських готелів приватні інвестори вкладуть в цьому році 455,6 млн грн. Про це пресі стало відомо вчора.

Львів посилено готується до Чемпіонату світу з футболу Євро-2012. У зв'язку з цим місту вдалося залучити 1,8 млрд грн. приватних і державних коштів, причому з них 904 100 000 грн. - у готельну інфраструктуру. Про це повідомив пресі мер Львова Андрій Садовий.

У процесі підготовки виникли певні труднощі. Так, досы не повернуто ПДВ у розмірі 4 млн грн. компанії «Європейський дім», що займається реконструкцією готелю «Леополіс». Також здирається орендна плата з компанії за руїни, хоча до 2010 року діяла постанова про звільнення від неї при підготовці до Євро до введення приміщення в експлуатацію. Не може початися будівництво готелю «Асторія» через незакріплену земельну ділянку. Всі ці питання обговорюватимуться сьогодні на засіданні міськради Львова.

Основна увага приділяється 4-зірковому готелю «Леополіс», призначеному для розміщення членів УЄФА. Зараз активно йдуть ремонтні та реставраційні роботи цього готелю, де планують облаштувати додатково 35 номерів до вже наявних 43-х. У нього ЗАТ «Європейський дім» вже було інвестовано 78 млн. грн.

До кінця року влада міста планує обладнати і ввести в експлуатацію всі готелі.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...