• Китайський піаніст зіграв у Білому Домі антиамериканську мелодію

  • Олег Лотосов | Велика Епоха
    Вівторок, 25 січня 2011 року
Під час державного банкету влаштованого 19 січня американською адміністрацією на честь візиту в США лідера КНР Ху Цзіньтао відомий піаніст Лан Лан зіграв мелодію пісні «Моя батьківщина», що є лейтмотивом відомого в Китаї антиамериканського фільму.

Конгресмени, політики та інші гості банкету емоційно аплодували піаністові, а Барак Обама в черговий раз підкреслив, як він радий приймати такого дорогого гостя. Водночас Ху Цзіньтао похвалив Лан Лана і обняв його, повідомляє телеканал NTD.

Виконана піаністом мелодія відома всім китайцям по пропагандистського фільму «Битва за Шанганьлін», в якому доблесні китайські солдати самовіддано воюють з американцями під час Корейської війни. У цьому фільмі США називають «шакалами».

Ху Цзіньтао чудово знає цю мелодію. Також важко повірити в те, що вона не була узгоджена з китайською делегацією. Залишається тільки здогадуватися про її значення на такому великому заході.

Лан Лан є відомим і шанованим музикантом у світі і періодично використовується китайською владою для участі в різних заходах. Наприклад, він грав під час церемонії відкриття Олімпіади 2008.

Піоніст Лан має посвідку на проживання в США, а деякі ЗМІ пишуть, що навіть і американське громадянство. Однак, це, вочевидь, не заважає йому пропагувати «велич Китаю», «єдність і згуртованість китайців», а також висловлювати гордість тим, що він китаєць.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...