• У Закарпатті облави на ігрові автомати й ігровий бізнес

  • Четвер, 20 січня 2011 року
За завданням Генеральної прокуратури України в Закарпатті місцева прокуратура проводить «зачистку» забороненого законом ігрового бізнесу, здійснюючи активний пошук незаконно розміщених гральних автоматів і конфіскуючи їх у підприємців. Підключивши до цієї роботи міліцію, податкову інспекцію, санітарно-епідеміологічну службу та працівників місцевих підрозділів МНС.

За короткий час вилучено 203 гральні автомати і порушено 6 кримінальних справ за складом злочину заняття забороненими видами господарської діяльності (ч. 1 статті 203 КК України), повідомляє сайт «Новини Закарпаття». Так, 106 ігрових автоматів було вилучено всього лише за 10 днів у 19 підприємців і відкрито 4 кримінальні справи.

Незаконні заняття гральним бізнесом виявлені в Тячівському, Берегівському, Свалявському районах Закарпаття й Ужгороді.

Такі порушення в Закарпатській області носять системний і масовий характер. Вони широко поширилися й маскуються під виглядом надання інтернет-послуг і відкриттю у зв'язку з цим інтернет-кафе, інтернет-клубів, інтерактивних клубів, установ із надання електронних платежів і т.п. У них незаконно розміщуються ігрові автомати або надається доступ до сайту з азартними іграми.

Прокуратура звинувачує у процвітанні ігрового бізнесу в регіоні місцеву податкову інспекцію, її відповідальних посадових осіб, які, на її погляд, не виконують свої обов'язки і не контролюють ситуацію в Закарпатті. Прокуратура направила керівництву державної податкової адміністрації і начальнику УМВС України в Закарпатській області документ, в якому зажадала вжити відповідних заходів, аж до притягнення винних посадових осіб до відповідальності.

 
 
 *********
 
 До відома: зі вступом нового Податкового кодексу України, Державна податкова інспекція має право звертатися до суду для застосування санкцій пов'язаних з забороною організації і проведення азартних ігор на території України. Але відповідного регулюючого законодавства про гральний бізнес до сьогодні немає. Ще в 2010 році Микола Азаров обіцяв прийняти цей законопроект до кінця 2010-го, як бачимо результату поки що ніякого.

Міністерство фінансів має намір підготувати зміни до Податкового кодексу з метою повернення грального бізнесу до кінця першого кварталу цього року.

Президент Української Асоціації діячів грального бізнесу Сергій Третьяков прогнозує, що після легалізації гральний бізнес не буде широко поширений через високу вартість ліцензії. Мінфін пропонує встановити вартість ліцензії 1 000 — 40 000 000 гривень за сім років. Що стосується онлайн казино, ігрових автоматів, ігрових автоматів онлайн, законопроект про це замовчує.

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...