• У США слова «мама» і «тато» стали табу

  • Субота, 22 січня 2011 року
У США Держдепартамент заборонив використовувати в офіційних документах слова «мама» і «тато». Це нововведення набуде чинності з 1 лютого, повідомляють закордонні джерела.

Таке табу продиктовано тим, що в Сполучених Штатах багато офіційно зареєстровано одностатевих пар, більше 300 тис., у яких є сурогатні діти, а використання слів «мама» і «тато» нібито ущемляє права дитини.

Тепер слова «мама» і «тато» замінять на "батько номер 1" і "батько номер 2", однак, поки не зрозуміло, яким чином ці номери будуть присвоюватися. До цього в документах вказувалися відразу два батька або дві матері.

Нова гендерна ідентифікація покликана вирішити питання прав дітей меншин і спрямована на боротьбу з «сексизмом», подібно до того, як це було свого часу з темношкірими в США. Незважаючи на такий підхід, самі представники одностатевих сімей поставилися до табу на слова «мама» і «тато» досить стримано і не заперечували проти старих визначень.

Згідно з офіційною статистикою США, одностатевих пар - менше 1% всього населення країни. Як позначиться на їх сурогатних дітях виховання у таких нетрадиційних сім'ях, як це вплине на їх інтелектуальний, фізичний і психічний розвиток, поки що ніхто не досліджував через саму новизну явища.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...