• Бал-маскарад 'Карнавалія' пройшов на київському ж/д вокзалі

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Понеділок, 14 лютого 2011 року
Цього року п'ятий ювілейний бал-маскарад "Карнавалія" перетворив центральний ж/д вокзал Києва на справжній бальний зал. В суботу 12 лютого увечері до Блакитної зали вокзалу почали з'їжджатися гості у карнавальних костюмах і масках - обов'язкові атрибути "Карнавалії". На одну ніч столичний вокзал став справжнім епіцентром богемного життя.

За словами організаторів балу, вокзал був вибраний для проведення карнавалу не випадково. "Хтось повинен показати, які є розкішні зали, і як раніше проходили бали. - говорить Тетяна Логуш, організатор "Карнавалії".  - Саме у таких вокальних залах вокзалу, в так званих "Фолькс-холах", і проходили справжні бали".

За словами глави фонду «Мистецька Скарбниця» Тетяни Логуш, організатори спробували занурити гостей в атмосферу першої половини минулого століття. Для цієї мети на першій колії київського вокзалу поставили ретро-потяг. "Ми об'єднуємо ту Україну і сучасну. Забираючи ці 70 років, ми показуємо, що українці завжди любили забави", - говорить пані Тетяна. Вона відзначила, що у Блакитній залі вокзалу раніше нічого подібного не проводили.

Після майстер-класу від танцмейстера Віденських балів Григорія Чапкіса декілька танцювальних пар змагалися у майстерності виконання вальсу і польки. Єлизавета Баріба, заступник директора представництва чеської фарфорової мануфактури "Rudolf Kampf" в Києві, вручила кращій танцювальній парі приз - пані - фарфорову туфельку, а кавалеру - туфлю, які покриті справжнім золотом. Переможцями стала пара Ірина Лісова,  редактор журналу «Известия в Украине», та Микола Скорабогатий, генеральній директор «Інтерпромконтакт».

Не оминув стороною вокзальну вечірку і український бомонд. Співачка Катерина Бужинська вже третій рік поспіль відвідує бал-маскарад "Карнавалію". Признається, що подібних заходів в Україні проводиться дуже мало. "Спасибі організаторам за таке свято, на якому жінки звичайних професій можуть стати принцесами, королевами, попелюшками і показати себе у всій красі", - говорить гостя "Карнавалії" Катерина Бужинська.

У цьому році "Карнавалія" показала, як проходять традиційні національні карнавали в Бразилії, Індії та Китаї. Подивитися на український бал-маскарад прийшли посли різних європейських країн, представники посольства США та країн Азії.

За матеріалами телеканалу NTD

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...