• Янукович змінив склад Національної комісії з питань регулювання зв’язку

  • Юрій Петюк | Велика Епоха
    Четвер, 10 лютого 2011 року
Президент України Віктор Янукович повністю змінив склад Національної комісії з питань регулювання зв’язку України (НКРЗ), як повідали ЗМІ з посиланням на джерело у відомстві.

Стало відомо, що головою відомства призначено Петра Яцука - першого заступника глави Державної служби спеціального зв’язку і захисту інформації (Держспецзв’язку).  До складу комісії залучили Олену Уласенко, яка раніше мала посаду заступника начальника радіотехнологій Держзв'язку і Ігоря Сиротинко - директора департаменту об'єднаних продажів «Укртелекому», а також Людмилу Єжову, Ірину Поліщук і Олександра Склярова - голову «Фондової біржі ПФТС», який теж раніше працював у комісії.   

Нагадаємо, що раніше посаду голови обіймав Олійник Володимир Филимонович. Його помічником була Григорович Ганна Віталіївна. Членами НКРЗ були Володимир Звєрєв, Борис Ємельяненков, Володимир Пащук, Надія Костриба, Микола Ткаченко, Володимир Смоляр і Володимир Хиленко. Структура і такий штатний розпис введені в дію з 2 серпня 2010 року. Цю інформацію все ще вказано на офіційному сайті відомства. На офіційному сайті Президента України відсутня інформація щодо змін у НКРЗ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...