• Донецькі школярі будуть мітингувати проти закриття української школи

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Вівторок, 8 лютого 2011 року
Сьогодні, 8 лютого, о 17-00 у Донецьку на мітинг вийдуть школярі та батьки учнів загальноосвітньої школи з українською мовою викладання № 136. Протестуватимуть проти закриття загальноосвітнього закладу, запланованого у відповідності до Регіональної дорожньої карти по оптимізації мережі бюджетних установ.

Прийняття цього документу Донецькою обласною державною адміністрацією спричинило кілька мітингів: так, 17 січня протестували проти закриття іншої донецької школи, СШ № 111. Офіційно намір закриття загальноосвітніх закладів у донецькій обладміністрації не підтверджують, «щоб не провокувати соціальний вибух», - вважає Заступник голови донецької організації «Просвіта» Марія Олійник. Вона вважає, що під виглядом оптимізації влада намагається закрити кілька українських шкіл.

З нею не погоджується Юрій Соловйов, начальник обласного управління освіти: «Не слід сюди примішувати політику. У нас в регіоні 70% шкіл – з українською мовою викладання». Чутки про можливий знос цих шкіл для подальшого будівництва на їх території торгівельних центрів пан Соловйов спростовує.

 
На думку експертів, чіткого списку шкіл Донеччини, що можуть закрити, не існує: є лише план скорочення кількості навчальних закладів. Долю кожної окремої школи може визначити проведення мітингів на її підтримку.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...