• Генеральний секретар Інтерполу подарував Могильову паспорт

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Субота, 5 лютого 2011 року
Вчора, 4 лютого, під час прес-конференції по результатам робочої зустрічі Генеральний секретар Інтерполу Рональд Кеннет Ноубл подарував Міністру внутрішніх справ України перший у світі паспорт Інтерполу. Відтепер Анатолій Володимирович Могильов зможе вільно без візи виїжджати у країни, які співпрацюють з Інтерполом, але тільки за службовими справами і за спеціальним запрошенням. 
 
На сьогоднішній день таких країн 11, серед них: Бразилія, Сейшельські острови, Пакистан та інші. «Що з приводу запровадження такої системи думають США й ЄС? Це не перші країни для вирішення даного питання, — сказав Генеральний секретар Інтерполу пан Рональд Ноубл. —Я вас запевняю, вони затвердять його, адже не затверджувати просто не має причин».

Для Міністра внутрішніх справ отримання паспорту з його біометричними даними і відбитками пальців стало несподіванкою. Пан Могильов щиро подякував пану Ноублу і сказав: «Я вражений можливостями Інтерполу, який так швидко знайшов мою фотографію!» Повний перелік параметрів, що зазначаються в електронному документі, Міністр МВС та Генеральний секретар Інтерполу не уточнювали, сказавши, що вони ще будуть визначатись. Завдяки складеній базі ідентифікувати паспорт як підроблений можна буде за лічені секунди.

За словами пана Ноубла, такий документ дозволить ефективніше співпрацювати Інтерполу і співробітникам правоохоронних органів України на ниві боротьби зі злочинністю, зокрема в процесі підготовки до Євро-2012.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...