• Історичний центр Києва охороняє Кабмін

  • Юрій Петюк | Велика Епоха
    Четвер, 3 лютого 2011 року
Щоб зупинити будівництво поряд зі станцією метро «Театральна», Кабінет Міністрів України  пообіцяв докласти максимум зусиль. Про це, у середу 2-го лютого, повідомив журналістам міністр регіонального розвитку, будівництва й житлово-комунального господарства України Віктор Тихонов.

Як повідомляє УНІАН, документи на розбудову  торгівельно-офісного центу біля станції столичного метро «Театральна» було підготовлено вісім років тому. Забудовник має всі документи, щоб продовжувати будівництво. Але ми розуміємо, що нова будівля у цьому районі міста нам не потрібна і будівництво потрібно припинити, сказав журналістам УНІАН В. Тихонов.

З початку грудня 2010 року будівництво біля метро «Театральна» знову розпочалося й ведеться цілодобово, що викликало занепокоєння. 1-го лютого стурбовані жителі міста й активісти за підтримки громадських організацій провели акцію та підписали звернення до ЮНЕСКО про допомогу.

Скандал навколо будівництва  триває вже п’ять років. Жителі столиці й активісти за збереження культурних цінностей міста намагаються привернути увагу громадськості, щоб припинити знищення історичних пам’яток у центрі столиці. У 2007 році Київрада скасувала своє рішення щодо землевідведення у цьому районі, але забудовник оскаржив його у суді.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...