• ГПУ відкрила справу на дочку голови Верховного суду

  • П'ятниця, 4 лютого 2011 року
3-го лютого ГПУ було порушено кримінальну справу проти дочки голови Верховного суду України Ірини Онопенко за підозрою її в шахрайстві та привласненні $ 300 тис. нею та її чоловіком, частина з яких нібито призначалася її батькові. Голова ВС Василь Онопенко розцінює цю ситуацію як тиск на нього з наміром змусити його піти у відставку, повідомляють достовірні джерела.

Заяву на порушення справи ГПУ було подано власником Банку регіонального розвитку Валерієм Ксензенко на Ірину Онопенко та її чоловіка Володимира Котлярова. Сигналом для подачі заяви стало для нього те, що подружжя, спочатку встановивши дружні стосунки з ним, після позики сум, що склали в підсумку $ 300 тис. (2008 р.), перестали з ним спілкуватися і гроші не повернули. Позивач надав Печерському районному суду копії договорів позики та розписок.

Частина грошей, зі слів пана Ксензенко, нібито знадобилася голови ВС "для вирішення якогось питання". Сам В. Онопенко не заперечує позов, говорить, що його дочка вже повнолітня і самостійна і має повернути гроші. А саме відкриття справи ГПУ вважає ні чим іншим, як тиском на нього, хоча він і не зміг назвати імена можливих недоброзичливців.

Нагадаємо, що 22 грудня ГПУ було порушено кримінальну справу на чоловіка другої дочки Василя Онопенка Євгена Корнійчука за статтею перевищення службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...