• До Євро-2012 підземні переходи Києва будуть очищені від МАФів і торговельних точок

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 4 лютого 2011 року
До початку відкриття Євро-2012 підземні переходи Києва, що розташовані в зоні півтора кілометра від стадіону «Олімпійський», будуть очищені від малих  архітектурних форм (МАФ) і стихійних торговельних точок з метою гарантування безпеки. Про це повідомив головний архітектор інституту «Київжитлопроект» Владислав Казимирський.

Після проведення фінальної частини чемпіонату з футболу в Києві, повідомив він, будуть звільнені від торговельних точок і переходи, що розташовані за півторакілометровою зоною від стадіону «Олімпійський». Причиною такого рішення є гнітючий стан, в якому сьогодні перебувають столичні підземні переходи.

Казимірський підкреслив, що розташування МАФів і торговельних точок у підземних переходах є серйозним порушенням техніки безпеки. Тому Києву необхідно виконати вимоги правил техніки безпеки, щоб не допустити інциденту, що стався з тиснявою людей у підземних переходах Москви.

Як зауважив головний архітектор «Київжитлопроект», такого скупчення кіосків, як у Києві, в столицях Європи немає. Тому МАФи й торговельні точки в підземних переходах доведеться прибрати, щоб уникнути тисняви.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...